U13 – Zápas proti Trnave s výsledkom 42:57 odhalil silné aj slabé stránky nášho tímu

V piatok 28.4.2023 podvečer sa uskutočnila dohrávka zrušeného zápasu proti tímu MBK Slávia Trnava, ktorý sa mal odohrať pred cca mesiacom v Stupave. Mladší žiaci podali solídny výkon, najmä v prvej a poslednej štvrtine, v ktorých boli bodovo úspešnejší ako súper. Finálny výsledok sa však skončil našou prehrou 42:57, po štvrtinách 14:10, 4:17, 9:17, 15:13.

Tréner Vladimír Kuznecov: „Začiatok zápasu bol veľmi dobrý. Naše družstvo U13 veľmi dobre bránilo a zvladlo nátlakovú obranu súpera. V druhej štvrtine tréner súpera začal striedať vo dvojiciach, čo robilo našim chlapcom veľké problémy. Dostali sme tak po nepozornosti našich hráčov 14 ľahkých bodov. Nemôžem našim chlapcom nič vyčítať, po prvý krát v lige U13 tréner súpera použil dvojité striedanie viac krát za štvrtinu, na čo naši chlapci neboli pripravení.“