U11 – Po víťazstve nad tímom Galaxy Košice obsadil tím BK Pezinok konečné 8. miesto na Majstrovstvách Slovenska

Na finálovom turnaji mladších mini žiakov U11 sme včera absolvovali dva skvelé zápasy a umiestnili sme sa na konečnom 8. mieste spomedzi 9 najlepších tímov SR.

V súbojoch o 7.-9. miesto sme najskôr na väčšom ihrisku Mestskej športovej haly Komárno zvíťazili nad tímom GALAXY KOŠICE orange 26:20 a následne sme nestačili tímu ŽIAR NAD HRONOM, v menšej telocvični ZŠ Pohraničná v Komárne. Do polovice vyrovnaný zápas nakoniec skončil našou prehrou 42:60.

Hodnotenie trénera Vlada Čechoviča: ”Prehrali sme s družstvom, ktoré je spolu už 4 roky… bol to náročný zápas… tvrdý, niekedy za hranicou fair play… Polčas sme vládali a hrali sme pekný rýchly basketbal a čistú nekompromisnú obranu… V druhom polčase sa hra pritvrdila a nevedeli sme sa s ňou vyrovnať… Úspech proti Košiciam bol sladkou odmenou .. Toto víťazstvo je odmenou za celú sezónu…. Som hrdý na deti a ďakujem rodičom za skvelú atmosféru….”